Lafite Ernst (1826 - 1885)
Portrét Antonína Kinského (1817 - 1846), signováno a datováno vpravo dole Ernest Lafite 854, olej/plátno, 73,5 x 59 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Lafite Ernst (1826 - 1885)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |